info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Nugeležinimo filtrai

Vandens nugeležinimo filtrai būtini visiems namams, nes jų poveikis žmogaus sveikatai – didžiulis. Šie įrenginiai ne tik pašalina mechanines priemaišas, sulfidų, sieros, mangano junginius ar kitas nuodingas medžiagas, taip pat geležį, kurios apstu visuose požeminiuose gręžiniuose. Šios medžiagos turi ir vandentiekis, o tai dažnai tampa įvairių nepatogumų priežastimi. Mūsų vandens filtrai nuo geležies yra puiki ilgalaikė investicija vardan Jūsų sveikatos.

Mūsų vandens nugeležinimo filtrai yra skirti ir namams, ir biurams. Pasirinkę juos išvengsite daugelio nemalonumų, kurie atsiranda tinkamai nevalant vandens. Susidūrus su normą viršijančia geležies koncentracija, atsiranda grėsmė žmogaus sveikatai – tikimesnis infarktas, taip pat rizika susirgti kepenų ligomis, pažeidžiamos reprodukcinės funkcijos. Negana to, ši medžiaga kaupiasi ant arterijų ir vidinių venos sienelių, šios tampa kietesnės ir trapesnės, oda tampa sausesnė ir ima perštėti. Nugeležinimo filtrai naudingi ir kitu atžvilgiu – jais pašalinamas nemalonus vandens kvapas bei skonis, neruduoja skalbiniai, vonios ir virtuvės įranga. Taigi šios investicijos poveikis bus juntamas iš karto.

Vandens nugeležinimo filtrai ir jų kainos labai skirtingos – jos priklauso nuo įvairių techninių specifikacijų, funkcijų ir klientų reikalavimų. Todėl pačiam optimaliausiam sprendimui priimti rekomenduojame kreiptis į mūsų konsultantus, srities specialistus, kurie visuomet atsakys į klausimus, padės išsirinkti bei derinsis prie Jūsų poreikių. Tokiu būdu nugeležinimo filtrai vandenį išvalys nuo visų susikaupusių kenksmingų medžiagų, o kaina bus palankiausia būtent Jums.

Vandens filtrai geležiai šalinti turi itin platų pasirinkimų sąrašą, skirtingas veikimo rūšis. Pirmasis mūsų pasiūlos variantas yra vandens filtrai nuo geležies su oru. Šiuos įrenginius rekomenduojame labiausiai, o jų veiksmingumas bus matomas absoliučiai visose kanalizacijose. Antrasis variantas – su kalio permanganatu, taip pat veiksmingas visose kanalizacijose, išskyrus mikrobiologines.