info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

AQUA FILTER JAV gamintojo įranga

Sertifikuotos geriamojo vandens sistemos. Šios sistemos palieka reikiamus mineralinius elementus t.y. Kalcio, Magnio, Natrio, ir kitus.

Ar Jūsų vanduo skaidrus ar ne, tai visiškai nesvarbu! Enciklopedija apie vandens valymą sako vandenį reikia valyti, jis nėra grynas!

Vandenį valyti reikia:
Tik kartais nupirkta žiniasklaida teigia – pas mus geriausias pasaulyje vanduo. Paskaitykime po šių internete patalpintų straipsnių komentarus!

Besirūpinančio savo sveikata žmogaus nuomonė internete: “Dėl vandens saugumo. Visų miestų valdžia teigia, kad geriamasis vanduo atitinka visas normas ir yra absoliučiai saugus vartoti, bet didelių miestų vandenyse randama įvairių sunkiųjų metalų, vaistų, nekalbant jau apie nuodingą chlorą, fluorą, kitas kenksmingas medžiagas. Tik absoliutus cinikas gali tiketi, kad krano vanduo yra saugus gerti ir jo nereikia filtruoti. Bet gerą filtrą nėra lengva atsirinkti.”

Įrodykite sau, kad Jūsų vamzdynas yra švarus, kai vanduo bėga trumpą atstumą ir jame vanduo neužsistovi. Kalkės bei apanašos – tai vitaminai?

Išvalytas vanduo yra aukščiausios kokybės bei naudojamas:

  • Kūdikių maistui gaminti;
  • Sportuojant;
  • Padidėjusiam spaudimui mažinti;
  • Prostatos stiprinimui;
  • Norint pašalinti viršsvorį;
  • Sveikatos gerinimui;
  • Nugaros skausmo šalinimui;
  • Žuvims akvariume;
  • Gyvūnams.

Šios vandens sistemos vandenį valo nuo pertekliaus geležies, kalkių, sunkiųjų metalų, naftos produktų, radioaktyviųjų druskų, kitų įvairių kenksmingų priemaišų. Šias vandens sistemas rekomenduojama statyti visiems, taip pat po pramoninių buitiniių filtrų kurie minkština vandenį, prisotindami jį natriu.

Geriamojo vandens sistemos montuojamos virtuvėje po kriaukle arba šalia. Vandens sistema nenaudoja elektros energijos, MECHANIŠKAI valo vandenį naudojant vandens spaudimą.

TIKROS KAINOS GARANTIJA:
Garantuojame taisyklingą kainodarą – įsigiję vandens valymo sistemą turite galimybė sumažinti kainą radus alternatyvą per 30 dienų nuo įsigijimo datos, arba įsigijimo metu lyginant alternatyvas.

Aquafilter ® – JAV įmonės prekinis ženklas:
Itin kokybiška, sertifikuota vandens valymo įranga.

Pagal vandens valymo ir gerinimo įrengimų gamybos apimtis ir pardavimus yra lyderis visoje Europoje. Aquafilter kompanijos veiklos pradžia laikomi dar 1968 metai, kuomet grupė jaunų mokslininkų iš Kalifornijos (JAV) technologijų instituto gavo finansavimą naujam projektui.

Aquafilter ® prekės ženklas užtikrina griežtus kokybės standartus, priešingai nei daugelis kompanijų, “Aquafilter” projektuoja ir pati gamina daugiau nei 90 procentų savo gaminių ir jų komponentų. Tad ant kiekvieno kompanijos gaminio rasite hologramą su „Aquafilter“ prekės ženklu. Taip žymima produkcija, siekiant apsisaugoti nuo klastočių ir užtikrinti gaminių kokybę.

Aquafilter ® produkcija Lietuvoje sėkmingai atstovaujama jau daugiau nei 17 metų.