info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Apie Mus

UAB “AQUA Vilnius” įmonė veiklą vykdo nuo 2008 metų, tad turime klientų daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių į kuriuos vykstame periodiškai.

Įrengiame bei aptarnaujame „Aquafilter“ bei “Clack corp” ir kitų prekių ženklų vandens valymo įrenginius, buitines vandens valymo sistemas ir vandens filtrus. Taip pat jau daugiau nei 10 metų atnaujiname ir aptarnaujame įvairių kompanijų vandens valymo įrenginius arba vandens filtrus.

Aquafilter ® – JAV įmonės prekinis ženklas, kuris pagal vandens valymo ir gerinimo įrengimų gamybos apimtis ir pardavimus yra lyderis visoje Europoje. Aquafilter kompanijos veiklos pradžia laikomi dar 1968 metai, kuomet grupė jaunų mokslininkų iš Kalifornijos (JAV) technologijų instituto gavo finansavimą naujam projektui.

Aquafilter ® prekės ženklas užtikrina griežtus kokybės standartus, nespriešingai nei daugelis kompanijų, “Aquafilter” projektuoja ir pati gamina daugiau nei 90 procentų savo gaminių ir jų komponentų. Tad ant kiekvieno kompanijos gaminio rasite hologramą su „Aquafilter“ prekės ženklu.Taip žymima produkcija siekiant apsisaugoti nuo klastočių ir užtikrinti gaminių kokybę.

Aquafilter ® produkcija Lietuvoje, sėkmingai atstovaujama jau daugiau nei 15 metų. Rekomenduojame perskaityti įmonės klientų atsiliepimus, besinaudojančių mūsų atstovaujamos amerikiečių kompanijos produktais.

Clack Corp ® – JAV įmonės prekės ženklas. Prekės skirtos individualiems namams, kitiems ūkiams. Šio gamintojo prekės yra visos ištestuojamos gamykloje, taip pat kiekviena prekės detalė turi savo unikalų numerį.

Clack Corp ® daugiau nei 65 metų, „Clack Corporation” gamina aukščiausios kokybės, cisternas ir pramoninio vandens valymo produktus ir komercinius vandens valymo įrenginius . „Clack Corporation” vandens valymo produktų lyderis, mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės sprendimus mūsų klientai šia produkcija visada gali pasitikėti.

Clack Corp ® kokybiškas plastikas. Gamindama plastiką įmonė pritaikė novatoriškus sprendimus, kad įrenginiai atitiktų aukščiausius reikalavimus. Naudojama plastiko liejimo technologiją PVC , HDPE, DMM – HDPE , PP, LLDPE , LDPE. Liejimo metodai yra pranašesni už daugelio gamintojų, konkurentų o siūlomi produktai atitinka aukščiausius pramonės standartus.

Paslaugų kokybės garantija

UAB “AQUA Vilnius’’ dirba tik savo sričių specialistai. Todėl paslaugas Jums atliksime patikimai ir oficialiai garantuosime jų kokybę.

Vandens valymo įrenginius bei buitines vandens valymo sistemas montuoja ir prižiūri tik aukštos kvalifikacijos specialistai. Įsipareigojame padengti visus nuostolius, jei kiltų nenumatytų gedimų.

Savo darbams ir įrenginiams suteikiame garantijas ilgiausias garantijas net iki 10 metų bei neribotą aptarnavimo garantiją. Geriamojo vandens sistemoms AQUA FILTER sistemoms taikoma 10 metų gamyklinė garantija. CLACK CORP įrangai taikoma iki 5 metų garantija

Mes aptarnaujame ir sumontuojame visus šiuo metu rinkoje esančius šiuolaikinius įrenginius:

  • Atbulinio osmoso sistemas;
  • Vandens nugeležinimo filtrus;
  • Vandens minkštinimo filtrus;
  • Mechaninius filtrus;
  • Kitus vandens valymo įrenginius;
  • Hidroforus;
  • Siurblius;
  • Vamzdyno išvedžiojimo paslauga;
  • Virinimo darbai;
  • Kiti santechnikos darbai.

Tūkstančiams klientų visoje Lietuvoje, esame sumontavę filtravimo sistemas, kurios tinka ir privatiems, ir viešiems objektams.

Dirbame tik su patikimais ir ilgalaikę patirtį vandens valymo srityje turinčiais partneriais.

Mus rasite (PC EUROPA pastatų komplekse):
Konstitucijos pr. 9-56 (23 aukštas)
LT 09308, Vilnius