info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Minkštinimo filtrai

Vandens minkštinimo filtrai nauda sveikatai ir buitinei įrangai – nepaneigiama. O juos įsigyti pravartu visiems, nes daugelis Lietuvos vandenų pasižymi kietumu, kartais labai stipriai viršijančiu normos reikalavimus. Tai sudaro daug nepatogumų ne vien Jums, taip pat Jūsų namams. Arbatinuke arba ant čiaupo pamačius kalkių, žinokite, kad Jūsų vanduo pasižymi kietumu, o tai – nuolatinis grėsmės šaltinis.

Vandens filtrai nuo kalkių padeda išvengti būtent šių ir kitų medžiagų. Jos gadina namų įrenginius, taip pat pavojingos Jūsų organizmui. Kalkių nuosėdos, esančios vamzdynuose, gali turėti legionelių ir kitų bakterijų, negana to, tinkamai nevalant vandens užsikemša odos poros, plaukai tampa sausesni. Vandens nukalkinimo filtrai – tai pagrindinė priemonė viso to išvengti.

Renkantis Jums tinkamus įrenginius galima susidurti su didžiuliu pasiūlos kiekiu. Minkštinimo filtrai ir jų charakteristikos labai skiriasi, o daugelis tiekėjų Lietuvoje siūlo būtent senesnius modelius. Šie modeliai ne tokie veiksmingi ir gali sudaryti dar daugiau sunkumų – sunaudojamas didesnis vandens bei elektros energijos kiekis. Mūsų siūlomi įrenginiai pasižymi naujausiomis technologijomis. Jų veikimas automatizuotas, pakanka periodiškai patikrinti druskos kiekį. Dingus elektros energijai, parametrai nenusimuša, visada išsaugomi. Šie įrenginiai taip pat skaičiuoja prabėgantį vandenį ir prasiplauna tik tuomet, kai perfiltruojamas maksimalus jo kiekis. Tokiu būdu sutaupoma vandens bei filtro įkrovos. Nukalkinimo filtrai dirba dvigubai ilgiau.

Vandens filtrai nuo kalkių ir jų kaina turi labai daug variantų, o pasiūlymų gausa vartotojams sudaro dar daugiau sunkumų. Dėl šios priežasties visuomet pravartu kreiptis į mūsų konsultantus. Jie išklausys Jūsų lūkesčių bei išrinks pačius tinkamiausius pasiūlymus. Vandens nukalkinimo filtrai ir kaina bus derinami, įrenginys nekainuos daugiau, nei turėtų. Jiems taip pat taikoma garantija, siekianti iki 5 metų, o tarnavimo laikas apima daugiau nei 8 metus. Mūsų siūlomi minkštinimo filtrai pasižymi naujausiomis technologijomis, kaina atitinka jų kokybę, tačiau su mumis visada priimsite patį palankiausią sprendimą.