info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Sertifikatai

2010 metais UAB „Aqua Vilnius“ gauta padėka už pagalbą ir paramą dalyvaujant Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos veikloje.


2011 metais UAB „Aqua Vilnius“ gauta padėką už pagalbą ir paramą vandeniu „Kovinio sporto turnyre: Kikbokso kariai: Perversmas“ Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga.


Clack Corp JAV ir kitos įrangos kokybės sertifikatai:

Aquafilter kokybės sertifikatai:

”Aquafilter” vandnens filtrų kompanijai suteiktas nacionalinio mokslo fondo NSF sertifikatas. Šis fondas nuo 1944 metų suteikia sertifikatus aukščiausios kokybės produktams, atitinkantiems pasaulinius standartus, kurie tarnauja maisto ir vandens kokybės apsaugojimui. Ši organizacija padeda pasirinkti vartotojams geriausius ir saugiausius produktus, nurodydama prekinius ženklus.


1999 metais “Aquafilter” kompanija tapo “Water Quality Association” asociacijos nariu, kurios nariais yra geriausios kompanijos vandens valymo srityje. WQA logotipu paženklinti produktai, tai aukštos kokybės gaminiai, atitinkantys pasaulinius standartus ir etikos kodeksą „Code of Ethics – WQA“. Šie gaminiai testuojami ir pagaminti įmonėse, kurių personalas apmokomas vienais geriausių specialistų pasaulyje vandens valymo sistemų srityje.


„Aquafilter“ kompanijai suteiktas amerikiečių kompanijos „Osmonics“ „platininio“ platintojo vardas.


Tarptautinė sertifikatų įstaiga TUV CERT patvirtina, kad įmonė įdiegė ir taiko kokybės sistemą santechnikos ir vandens filtravimo įrenginiams. Tai rodo, jog produktai atitinka tarptautinį ISO 9001:2000 standartą. Sertifikatas suteiktas 2005 (2008) metais Lenkijoje.


UAB “Krištoliniai vandenys” 2009 metais buvo suteiktas sertifikatas-padėka už pasiekimus skatinant ir populiarinant “Aqua filter” produktus Lietuvoje. Šį sertifikatą suteikė amerikiečių kompanija “Aqua filter”, kurios atstovas Lietuvoje yra UAB “Krištoliniai vandenys”.


Jungtinių Amerikos Valstijų Patentų ir prekės ženklų biuras patikrino prašymą dėl patento suteikimo ir patvirtino, kad “Aqua filter” prekės ženklas atitinka reglamentus ir teisinius reikalavimus. Įmonei buvo suteiktas leidimas įregistruoti prekės ženklą remiantis 1946 metų Prekės ženklų aktu.


2009 metais tai pačiai įmonei UAB “Krištoliniai vandenys” buvo suteiktas Visuomenės Sveikatos Saugos Ekpertizės pažymėjimas. Jis patvirtina, jog visi “Aqua filter”produktai, kuriais prekiauja įmonė, atitinka tiek Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos aktų reikalavimus, tiek saugos sveikatai reikalavimus


Tarptautinė sertifikatų įstaiga TUV CERT patvirtina, kad įmonė įdiegė ir taiko kokybės sistemą santechnikos ir vandens filtravimo įrenginiams. Tai rodo, jog produktai atitinka tarptautinį ISO 9001:2000 standartą. Sertifikatas suteiktas (2010 12 17) Lenkijoje.


2012 metais įmonei UAB “Krištoliniai vandenys” suteiktas Visuomenės Sveikatos Saugos Ekpertizės pažymėjimas. Jis patvirtina, jog visi “Aqua filter”produktai, kuriais prekiauja įmonė, atitinka tiek Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos aktų reikalavimus, tiek saugos sveikatai reikalavimus.