info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Mechaniniai filtrai

Mechaninio valymo vandens filtrai – tai pati pirminė priemonė vandens valymui. Šiais įrenginiais pašalinamos tos smulkiosios priemaišos, kurios susidaro visuose vandenyse. Smėlis, molis, rūdys, akmenukai – tai dažniausia problema, kai kalbama apie švarų vandenį. Norint juo mėgautis šis įrenginys neišvengiamas. Po valymo vanduo tampa skaidresnis, neturintis kietųjų dalelių, taigi šiuo klausimu dėl jo kokybės daugiau nebereikės rūpintis.

Mechaniniai vandens filtrai – tai pirminis valymo įrenginys. Juo pašalinamos mechaninės priemaišos, o vanduo paruošiamas tolimesniam valymui, priklausančiam nuo vandens sandaros bei kitų kenksmingų priemaišų. Dėl šios priežasties siūlome ištirti Jūsų vandens mikro sandarą. Tokiu būdu sužinosite kokių įrenginių reikėtų tolimesniam jo valymui. Norėdami priimti Jums tinkamiausius sprendimus, susisiekite su mūsų konsultantais ir išgirsite visą reikiamą informaciją bei patarimus, kaip reikėtų elgtis būtent Jūsų situacijoje.

Mūsų siūlomi mechaninio valymo vandens filtrai turi nemažai privalumų. Jų veiksmingumą užtikrina amerikiečių kompanijos “Aquafilter” pažangios technologijos, kurios ne tik garantuoja sinchroninį įrenginio veikimą, trukdžių nebuvimą, taip pat valymo kruopštumą, suteikiantį puikių rezultatų. Į mūsų pasiūlą įtraukiami tik patys veiksmingiausi mechaniniai vandens filtrai, vandenį išvalantys net iki 0,03 mikrono. Namuose įprastai naudojami 10-20 mikronų valymo įrenginiai, o po kriaukle – 1 mikrono. Mūsų siūlomi įrenginiai taip pat gaminami iš patvarių medžiagų, tokiu būdu užtikrinamas jų ilgaamžiškumas, o veikimui naudojami natūralūs elementai nesudaro jokių pavojų sveikatai. Tai – patikima bei itin naudinga investicija.

Su klientais palaikome kontaktą, rūpinamės jų poreikiais, prižiūrime, kad grubaus valymo vandens filtrai ir kiti įrenginiai tinkamai dirbtų bei tiektų patį švariausią vandenį. Mes bene vieninteliai Lietuvoje siūlome 5 metų gamintojo garantiją.