info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Vandens maišytuvas – trys kryptys RL

Galimas bligzus arba matinis maišytuvas.

Virtuvės maišytuvas Aquafilter 3 RL, turi aukštą funkcionalumą, kokybę ir universalumą, klasikinis dizainas, tinka daugumai interjerų virtuvėje. Turi vieną dvigubos funkcijos aeratorių (atskiri kanalai tekančio vandens ir filtruojamas vanduo). Su lanksčiomis metalinėmis žarnelėmis su jų komponentais jungiamasis kabeliais su standartiniu vandens filtrams pajungimu su 1/4 colio skersmens (6,4 mm).

Trijų krypčių maišytuvas jungiantis keturis vandens šaltinius ir perduoda jį per vieną tašką.

  • gėlam vandeniui arba mineralizuotam vandeniui;
  • karštam vandeniui;
  • šaltam vandeniui.

Nauja serija, pasižymi moderniu dizainu ir labai aukšta kokybe. Maišytuvas tinka visoms atvirkštinės osmozės filtrams. Maišytuvas yra labai aukštos kokybės, tvirtas, metalinis korpusas ir snapelis, aukštesnė kokybė nei kitų vandens maišytuvų.

Maišytuvas iš metalo Bezel GASKET, pagamintas iš ne spalvotųjų lydinių kurie pasižymi atsparumu korozijai. Tai suteikia labai aukštą patvarumą. Visi išoriniai elementai yra kruopščiai padengti chromo sluoksniu, tai padaro produktą estetišką.

Garantijos
2 metų oficiali gamintojo garantija. 2 metų garantija maišytuvo ventiliui.

Naudojimasis
Jungiamas su kriaukle prie šalto, karšto ir papildomai filtruotu vandeniu (su arba be mineralizacijos). Šis sprendimas yra estetinis ir funkcionaliausias spendimas. Diegima trijų krypčių vandens padavimo sistema leidžia apsieiti esamu stalviršiu ir esama kriaukle, be papildomų skylių. Yra dvi atskiros “čiaupo sritys” – pirmoji, ant dešinės pusės kai ranka uždedama ant čiaupo, karšto ir šalto vandens maišytuvas leidžia naudotis klasikine funkcija. Pasvirusi į dešinę pusę, kontroliuoja vandens srauto intensyvumas ir juda rankos pirmyn ir atgal (vienas nuo kito ir vienas su kitu), nustatyti vandens temperatūrą (nuo gana šalta, su iki labai karšto, mišrią). Antra, kairėje pusėje išvalyto vandens šaltinis. Leidžia pasirinkti geriamąjį vandenį. (Mineralizuotą arba gėlą vandenį).

Montavimas
Šis kranas ideliai tinka idealiai tinka naudoti su mineralizuotu vandeniu. Komplekte visi montavimo priedai (įskaitant elementus prijungimus žarnai iš vandens filtrų) pateikiama instrukcija.

Vandens maišytuvą galite lengvai prijungti prie standartinių vamzdžių skersmuo 1/4 coliio (apie 6,4 mm).

Techniniai duomenys
Matmenys (H x P): 40 x 17 cm Spalva: chromas. Vandens pajungimas: 1/2 colio ( karštas ir šaltas vanduo), 1/4 colio (vandens filtro).

Užsisakykite
Pildykite šią užklausos formą, skambinkite tel.: 85 205 3000.
Užsisakykite ir jį pristatysime vandens maišytuvą nemokamai visoje Lietuvoje.

Vandens maišytuvo kaina su pajungimu 168,00 Eur
Vandens maišytuvo kaina be pajungimo 150,60 Eur

Sena kaina 214,30 Eur

Jei abejojate
Atvykite pas mus į biurą, pavaišinsime jus tyru vandeniu. Galėsite apžiūrėti maišytuvo pavyzdžius, tik prieš tai pasiskambinkite ir plakauskite ar turime vietoje.

Pildykite šią užklausos formą arba skambinkite tel.: +370 612 91 400

Pildyti formą