info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Naujosios technologijos

Mineralizavimo elementas bei kodėl reikalingas šarminis vanduo?

Natūralios būklės mūsų kūnas yra šiek tiek šarminis, tad norėdami apsisaugoti nuo 80% ligų, privalome jį tokį išlaikyti.

Daugelis produktų, kuriuos vartojame, rūgština organizmo terpę ir išbalansuoja pH, tai gali sukelti tokias ligas, kaip širdies ir kraujagyslių, taip pat artritą, osteporozę, nutukimą, diabetą, vėžį aukšto kraujo spaudimą, akmenis inkstuose, ir t.t. (vis dažniau pasireiškiančias ir jaunesniems žmonėms).

Atbulinis osmosas ir jo taikymo prielaidos

2010 Lapkričio 18, Ketvirtadienis

Pagal veikimo principą, mūsų vandens valymo sistemos yra atbulinio osmoso. Osmoso reiškinys (tirpaluose, atskirtuose mažai laidžia membrana, ištirpusių medžiagų koncentracijos sulyginimas) vyksta visuose gyvuose organizmuose.

Neigiami Jonai – kas tai?

2010 Rugpjūčio 29, Sekmadienis

Neigiami jonai- neigiamą potencialą turintys atomai, molekulės ir molekulių dalelės, turinčios didesnį nei įprasta elektronų skaičių. Yra atlikta daug mokslinių tyrinėjimų, kurie patvirtina teigiamą neigiamų jonų poveikį žmogaus organizmui. Neigiami jonai esantys ore, vandens lašuose ir vandenyje (pvz. veikiančiuose vandens fontanuose), veikia žmogaus organizmą kaip atpalaiduojanti, raminanti priemonė. Gali būti naudojama kaip viena iš gydomųjų priemonių ligų atveju. Supančios aplinkos poveikis turi įtakos neigiamų jonų skaičiui. Kiekviena planetos vieta turi savo specifinį joninį klimatą. Miestuose neigiamų jonų skaičius svyruoja nuo 0 iki 100 vnt/cm³, bet neigiamų jonų skaičiaus padidėjimas stebimas tose vietose kur purškiant vandenį juos sukuria išsilaisvinusi energija. Kalnuotose vietose kur daug saulės , padidėjęs savaiminis radioaktyvumas, švarus oras, kalnų kriokliai – neigiamų jonų skaičius tūkstančius kartų yra didesnis, lyginant su miesto teritorija. Specifiniam joniniam klimatui įtakos turi tiek atmosferos reiškinių poveikis, tiek ir civilizacijos poveikis. Jonizuotą vandenį lengvai pasisavina organizmas, teigiamai veikia organizmo metabolinius procesus, o tai gali turėti nemažą poveikį sveikatos gerinimui, žmogaus gyvenimo trukmės ilginimui ir kokybei. Kompanija „AQUAFILTER“ siūlo dviejų tipų jonizavimo kartridžus, kurie skiriasi neigiamų jonų emisijos stiprumu. (1000 vnt/cm³ – AIFIR 1000 ir 2000 vnt/cm³ – AIFIR 2000).

Neigiamų jonų poveikis Tolimuosiuose Rytuose jau žinomas daugelį metų, o paskutiniu metu ypač didelis susidomėjimas JAV. Neigiamų jonų ypatumai:

  • Teigiamai veikia daugelį biocheminių procesų organizme.
  • Nuima stresus.
  • Sumažina skausmo pojūtį.
  • Veikia kaip antiseptikas.
  • Pagerina vandens skonį.
  • Naudojant neigiamus jonus vanduo išsilaiko ilgiau.
Neigiamų jonų emisija AIFIR 1000 ~ 1000 vnt/cm³ Neigiamų jonų emisija AIFIR 2000 ~ 1000 vnt/cm³ SavybėsKartridžuose AIFIR 1000 ir AIFIR 2000 esanti naturalios kilmės medžiagos emisija sudaro sąlygas atsirasti vandenyje neigiamai įkrautoms dalelėms, vadinamoms neigiamais jonais. Kartridžo korpusas pagamintas iš polietilentereftalato, kuris veikia kaip ekranas ir nepraleidžia mikrospinduliavimo į išorę.