info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

4 valymo etapai – sistema: AQ2

Keturių pakopų po kriaukle montuojama sistema (AQ 2).
Dabar ir Jūs galite mėgautis valytu vandeniu savo namuose ar biure. Tokią įprastą įrangą mažų mažiausiai turėtų turėti kiekvienas savo namuose.

Filtras yra investicija į Jūsų sveikatą. Atsižvelgiant į pinigų sumas, kurias Jūs sutaupysite, nebepirkdami vandens parduotuvėje, gerdami daug mažiau vaistinių preparatų ir būdami produktyvesniais savo kasdienėje veikloje.

Sertifikuota vandens valymo įranga palieka visas reikalingas medžiagas esančias vandenyje.

Pastarasis sprendimas yra ekonomiškesnė alternatyva asmenims, kurie nori mėgautis autonomišku iš atskiro čiaupo tekančiu valytu vandeniu.

Juntami skirtumai įsirengus vandens valymo sistemą
Pirmiausia pastebėsite, kad norisi gerti daugiau vandens. Taip nutinka todėl, kad pradėjus gerti švarų vandenį organizmas greit pripažįsta jo kokybę. Patenkinę anksčiau nuslopintą troškulio jausmą imsite jaustis energingesni ir sveikesni.

Ar žinojote, jog 50% žmonių neišgeria reikiamo kiekio vandens. To priežastis – atpratimas. Pateikiame Jums receptą, kaip išgerti 2 litrus vandens.

Mechaninis filtras, dvigubas anglies filtras, kokoso anglies drožlių filtras, vandenį išvalo:

 • valo vandentiekio nuosėdas (rūdis, smėlį, akmenis ir t.t.);
 • valo chlorą ir visus kancerogeninius jo junginius;
 • pašalina 80% pesticidų;
 • suminkština ir nugeležina vandenį;
 • naikina organinius junginius;
 • pašalina šviną, arseną ir kitus sunkiuosius metalus;
 • pagerina vandens skonį ir kvapą.

Kodėl verta rinktis mus?
Gamintojas, kurį mes atstovaujame, vienas pirmųjų pradėjo kurti vandens valymo sistemas namų reikmėms. Aqua filter iškėlė vandens valymo sistemų kokybės kartelę į lygį kurio esamu metu dar nėra pasiekęs joks kitas gamintojas.

Aptarkime pagrindinius kriterijus, kuriais vadovaujantis galite vertinti ar vandens valymo sistema yra kokybiška. Nežinodami šių parametrų Jūs galite išsirinkti neveiksmingą vandens valymo sistemą ir net pakenkti savo sveikatai.

Sistema nerūkština vandens – nenaudojama aktyvuotų anglių technologija. Dauguma kitų valymo sistemų rūgština vandenį. Rūgštinis vanduo neskirtas gėrimui. Nuo tokio vandens galime susirgti skrandžio opa ir kitomis sunkiomis ligomis.

Naudojimasis
Vanduo tekės iš jūsų čiaupo be jokio laukimo.
Patogus univerlaus prisukimo antgalis leis Jums turėti gėlą švaresnį vandenį.

Garantijos
5 metų oficiali gamintojo garantija. Mes užtikriname visam 5 metų laikotarpiui vandens įrenginio atnaujinimą, sugedusių dalių keitimą.

Priežiūra

 • Sistemos valymo kasetės keičiamos tik kas 6 mėnesius arba kas 12 mėnesių, keitimus atlieka kvalifikuoti specialistai. Keičiami 3 valymo elementai. Keičiamų elementų kaina 150Lt / 43,50 Eur
 • Susisiekiame su Jumis bei primename apie periodinį vandens filtrų keitimą.

Ekologija
Visos sistemos dalys yra maistinės švarumo klasės – tai įrodo Higieninės (visuomenės sveikatos saugos) ekspertizės pažymėjimas, Aquafilter apdovanojimai, ISO standartas.

Įrengimas
Vandens filtrą įrengiame sutartą dieną arba galite įsirengti patys. Įrengimo trukmė apie 40 minučių.

Garantuojame darbų kokybę. Kvalifikuotas specialistas apmokys, kaip naudotis vandens valymo sistema, įteiksime sertifikatus, instrukcijas, garantijos knygelę, patikrinsime vandens sistemos veikimą.

Servisas
Šiam filtrui reikalingas periodinis aptarnavimas ir priežiūra, vandens tikrinimas. Vadovaujantis gamintojo nurodymais, vandens valymos sistemos filtrai privalo būti keičiami periodiškai kas 3-6 mėnesius, nes nuolat vandenyje esantis filtras pradeda gesti. Jame kaupiasi rūdys, smėlis, akmenys, žvyras, molis, naftos produktai, chloroformas ir kalkės. Nepakeitus laiku filtro neefektyviai valomas vanduo. Filtras keičiamas į originalų, rekomenduojamą gamintojo. Keisdami filtrus į neoriginalius, kurie neaiškiu būdu pateko į Lietuvos rinką, užteršia savo vandens filtrą. Dėl to gaunamas vanduo būna su nesubalansuotu pH – taip padidėja tikimybę susirgti skrandžio opa, silpnėja organizmas, vystosi įvairios ligos. Mes, vykdydami savo veiklą, įsipareigojame:

 • Suteikti gamyklinę garantiją.
 • Atlikti priežiūrą.
 • Reaguoti į įvairius kliento pageidavimus, pastabas.

Techniniai privalumai:

 • Patentuoti vidiniai elementai, itin mažos vandens sąnaudos;
 • Vandens valyme nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, valymas – spaudimo pagalba;
 • Sistema gamina vandenį, kurio pH yra tinkamas gerti. Kitos valymo sistemos rūgština vandenį;

Valymą sudaro 4 etapai:

 • kapiliarinė membrana;
 • polipropileno putos 1 mikrono mechaniniam valymui (žmogaus plauko storis – 40 mikronų);
 • minkštinimo ir nugeležinimo filtras, veikiantis taip kaip įprastas nugeležinimo-minkštinimo filtras (CMS2), kai minštinamas ir nugeležinamas vanduo;
 • kokoso drožlių anglis filtras dar kokybiškesniam ir skanesniam vandeniui su KDF valymo technologija (naujosios technologijos – antibakterinė anglis). Valo: vandenilio sulfatą, chlorą, fenolį, bendzolą (naftos produktai), sulaiko sunkiuosius metalus tokius kaip: arseną, šviną (jo turime 0,02 pagal tyrymus Lietuvoje mmol/l), kadmį.

Tik šios sistemos originalūs filtrai vandenį padaro: minkštesnį, pašalinamos kalkės, aktyvus chlorasorganiniai junginiai, naftos produktai, kancerogeniniai chlororganiniai junginiai, kurie susidaro nuo chloro junginių kuriuos naudoja vandens tiekėjai, sunkieji metalai. Šie filtrai tarnauja 6 mėnesius.

Investicija į valymo įrenginį – kaina
Vandens filtro kaina: 590 Lt / 171 Eur

Akcijinė kaina 399 Lt / 115,60 Eur
Taisyklingos kainos GARANTIJA – yra galimybė sumažinti kainą radus alternetyvą, per 30 dienų nuo įsigijimo datos, arba įsigijimo metu lyginant alternatyvas.

Keičiamo elemento kaina – 50 Lt / 14,50 Eur kas 3-6 mėnesiai.

Nuolaidos! Užsisakykite dabar
Pildykite šią užklausos formą, skambinkite tel.: 85 205 3000.

Įsitikinkite, kad AQUA FILTER įranga geriausia, palyginimas filtrų čia..
Užsisakykite dabar ir mes įrengsime bei pristatysime vandens valymo sistemą nemokamai visoje Lietuvoje.

Jei abejojate
Atvykite pas mus į biurą, pavaišinsime Jus tyru vandeniu bei ekologiška ŠIAURĖS KRAŠTO arbata. Padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią vandens valymo būdą.

Mūsų patirtis +15 metų Lietuvoje, turime daugybę klientų kiekviename mieste, net miestelyje, ir beveik kiekvienoje gatvėje, net gal jūsų kaimynai naudojasi mūsų paslaugomis.

Rekomendacijos
Žinodami, kad vanduo nuolat keičiasi: atliksime visapusišką vandens tyrimą, šios paslaugos mokestis nuo 200Lt / 58 Eur, šiuo metu ši paslauga nemokama visoje LIETUVOJE. Taip pat parinksime tinkamiausią vandens filtrą būtent Jums, bei pristatysime vandens klubo teikiamas privilegijas.

Pildykite šią užklausos formą arba skambinkite tel.: +370 612 91 400

Pildyti formą