info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Geriamasis vanduo kavinei, biurui, gamyklai AQUA EXCITO

Geriamo vandens filtras biurui, gamyklai ar namams su AQUA EXCITO sistema.

 • Mėgstate kvapnią kavą?
 • Norite atsigaivinti švariu, šaltinio tyrumo vandeniu?

AQUA EXCITO vandens valymo sistema užtikrins jums visa tai ir Jūs galėsite mėgautis:

 • Aukšta vandens kokybe;
 • Taip pat nereikės pirkti vandens, nereikės rūpintis vandens talpų sandėliavimu.

AQUA EXCITO sistema ne tik nereikalauja nuolatinės priežiūros, bet ir taupo laiką – vandens rezervuaras yra neišsenkantis.

AQUA EXCITO viduje sumontuota atbulinio osmoso vandens valymo sistema, kuri iš vandens pašalina 98-99 proc. kenksmingų žmogui priemaišų. Atbulinio osmoso sistema tai ne vandens filtras, tai vandenį valanti sistema, kuri priešingai nei filtras neužsiteršia ir neužsikemša, visus nešvarumus nuplauna į kanalizaciją. Atbulinio osmoso būdu pagamintas vanduo skiriasi ne tik skoniu, bet ir galutinio produkto kokybe be to Jūs gaunate kalnų kokybės vandenį gėrimui.

Tokiame vandenyje atsiskleidžia kavos aromatas, bei arbatos kokybė – paviršiuje nesusidaro “plėvelė”, lengva išplauti puodelius.

Išleidus visą vandenį iš AQUA EXCITO vandens valymo sistemos, ji pilnai užsipildo per 60 min. Vienu metu iš šios sistemos galima išleisti 8 l. vandens. AQUA EXCITO jungiamas tiesiogiai prie vandentiekio san. mazgo ir vanduo paimamas be papildomų rūpesčių.

Šiems filtrams taikoma GAMINTOJO 10 metų garantija.

Visišką vandens išgryninimą užtikrina šeši skirtingi valymo etapai:

 • pirmame etape pašalinamos mechaninės priemaišos – smėlis, dumblas, rūdys ir kt.;
 • antrame etape kokoso riešuto granuliuotos aktyvuotos anglies filtras sulaiko chlorą bei organinius teršalus;
 • trečiajame etape pašalinamos mechaninės priemaišos – dar smulkesnis smėlis, dumblas, rūdys ir kt.;
 • Ketvirtajame etape speciali atbulinio osmoso membrana pašalina 95 – 98% visų vandens teršalų – sveikatai pavojingus virusus, bakterijas ir kt.;
 • Penktajame etape pašalinamos dujos, kurios turi neigiamos įtakos vandens kvapui ir skoniui, sureguliuojamas idealus PH kokoso drožlių anglių pagalba.
 • Šeštajame etape vanduo prisotinamas žmogaus organizmui būtinų ir naudingų natūralių mineralinių kalnų druskų. Į kapsulę sudėta natūralios kalnų druskos. Mineralų kiekis vandenyje, pratekėjusiame per mineralizavimo kasetę: Kalcis (Ca – 34 mg/l), Magnis (Mg – 12 mg/l), Natris (Na – 22 mg/l), Kalis (K – 8,5 mg/l), Fluoras (F – 0,06 mg/l) Chloridas (Cl – 0,8 mg/l)..

Rezultate kambario temperatūros geriamas mineralizuotas vanduo.

Geriamojo vandens įrenginys biurams yra patogus naudoti:

 • Naudojimasis įprastu sumažintu su keramika nerūdijančio plieno kraneliu;
 • Galėsite naudoti iš karto 8 l paruošto kambario temperatūros geriamo vandens;.

Eksploatacija
Vandens sistemos tarnavimo laikas daugiau kaip 10 metų. Kas 6 mėn. mūsų pačių iniciatyva sistema atnaujinama. Atnaujinimo metu sistema patikrinama, dezinfekuojama, valoma, keičiami elementai. Atnaujinimas tik 170 Lt / 49,23 Eur be PVM kas 6 mėn.

Pasirašius nuomos sutartį už sistemos eksplotaciją bei atnaujinimą mokėti nereikia.
Investicijos suma – kaina

Pasirašius nuomos sutartį AQUA EXCITO galima įrangos nuoma:

 • vieno mėnesio investicija 102 Lt / 29,54 Eur pasirašius sutartį 12 mėn. (be PVM).
 • vieno mėnesio investicija 92 Lt / 26,64 Eur pasirašius sutartį 24 mėn. (be PVM).
 • vieno mėnesio investicija 82 Lt / 23,71 Eur pasirašius sutartį 36 mėn. (be PVM).

Sistemos sumontavimas ir paruošimas naudoti yra NEMOKAMAS. Be papildomų investicijų į filtrų keitimus, priežiūrą su pilnu visapusišku servisu.

Kaina be nuomos: 2100 Lt / 608,20 Eur be PVM

AQUA servisas
Garantinio ir po garantinio laikotarpio metu įrenginių techninis sevisas yra atliekamas periodiškai. Techninio serviso metu yra patikrinamas įrenginių darbas, patikrinama paruošiamo vandens kokybė. Didesnės apimties techninio serviso, aptarnavimo ir konsultacijų teikimui gali būti pasirašoma atskira ilgalaikė Sutartis.

Abejojate? Skaičiuokime
Neaiškios kokybės plastikiniame butelyje vanduo 19 litrų kainuoja nuo 10 litų / 2,89 eurų iki 17 llitų / 4,92 eurų, įrenginio nuoma dar 37 Lt / 10,71 Eur be PVM. Jei perkate 8 butelius vandens kas mėnesį jau gaunasi virš 100Lt už neaiškios kokybės vandenį ir dar kiek darbo! • Užsakyti; • Pasistatyti ant stovo butelį; • Keisti butelius; • Sandėliuoti; • Užtikrinti kad nebūtų daugiau kaip 18 C laipsnių (kad vanduo būtų tamsioje vėsioje vietoje ir saugoti nuo saulės spindulių šviesos, kad tik neužsiveistų bakterijos).

Įrengimas
Įrengimo trukmė 2h. Atvykstame jums patogiu metu jau kitą dieną po užsakymo. Parenkame jums tinkamiausią vietą vandens filtrui.

Nuolaidos! Užsisakykite
Užsisakykite jį dabar skambindami tel.: 8 612 91400 ar pildydami užklausos formą ir gaukite nuo 500 litų / 144,81 eurų nuolaidą. Įrenginį pristatysime bei įrengsime visoje Lietuvoje NEMOKAMAI (įprasta pristatymo kaina su įrengimu nuo 200 Lt / 57,92 Eur).

Pildykite šią užklausos formą arba skambinkite tel.: +370 612 91 400

Pildyti formą