info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Vandens švarumo matavimo prietaisas

Šis matuoklis vienas populiariausių pasaulyje. Patogiausias metodas nustatant ištirpusių junginių kiekį mg/l vandens molekulių cheminių medžiagų konsentraciją vandenyje. (Kitaip: visų ištirpusiū medžiagų konsentracija esančią vandenyje, mg/l. Tai būtų: Geležis, kalkės, sunkieji metalai, tai – tiek naudingosios medžiagos, tiek žalingos medžiagos ištirpusios vandneyje.)

Itin švarus vanduo turi iki 50 mg.l ištirpusių mineralinių medžiagų. Kai 500mg/l JAV toks vanduo uždraustas vartoti ir yra sveikatai pavojingas. Kuo didesnis rodmuo, tuo blogesnė geriamojo vandens sudėtis gali būti net kenksmingas žmonėms ir kitiems gyviems organizmams.

Su šiuo matuokliu galite matuoti:

  • Alkoholinius gėrimus, tokius kai degtinę – jos švarumą;
  • Alaus švarumą;
  • Limonadų;
  • Kitų gaiviųjų gėrimų kokybę;
  • Pirkto vandens kokybę;
  • Arbatos stiprumą.

Tarkime degtinė, kai itin švari prietaisas rodys 0-1 mg/l. Kai prastesnės kokybės bus 10 mg/l ir daugiau mg/l. Galima matuoti netgi arbatos stiprumą, kiek arbatoje yra arbatos mg.l, o kiek mg/l vandens, ir suprasime, kad arbatos stiprumas ne tai jos spalva. (Matuojamas virintas vanduo be arbatos; matuojama arbta. Skirtumas reiškia arbatos kiekį vandenyje mg/l.)

Trečios kartos, elektroninis matuoklis (Matuojantis bendrą ištirpusių kietųjų medžiagų – vandenyje ištirpusių teršalų kiekį).

Matuoklis yra kalibruojamas vertybes “ppm” = mg/l. Praktinio taikymo matuoklis leidžia labai greitai ir patikimai nustatyti vandens grynumą. Naudojamas patikrinti pagal atvirkštinio osmoso vandens valymo efektyvumą ir kitus vandens rodmenis. Efektyvus osmosinis membraninis filtras, RO paprastai leidžia pašalinti 95% ištirpusių teršalų (Tikslus skaičius priklauso nuo tipo junginių, ištirpusių vandenyje ir gali būti daugiau arba mažiau).

Matuoklyje yra įrengta HOLD funkcija leidžia užfikuosi matavimo rodmenis. Šiuo elektroniniu matuokliu galiye patikrinti ir vandens temperatūrą.

Aquafilter matuokliai TDS-3 leidžia jums susikalibruoti savo matavimo pietaisą su tirpalu (NaCl 342 ppm), kuris gali būti naudojamas su kelerių metų matuokliais ar paveiktais matuokiais temperatūros, drėgmės ir tt). Nauji matuokliai būna sukalibruoti.

Įprasta kaina 250,00 Lt / 72,40 Eur
Garantija – 3 metai.
Vandens, alkoholio matavimo galerija:

1 – nuotraukoje matuojamas vandentiekio vanduo Vilniuje, tačiau vartoti kasdienai rekomenduojamas mažos mineralizacijos iki 100 mg/l.
Prasčiausios kokybės vanduo rastas Vilniuje NET 400 mg/l, o Šiaulių – Panevežio – Marijampolės – Alytaus vandentiekio vandenyje gali būti net 400-600mg/l.

Nuolaidos! užsisakykite
Užsisakykite jį dabar skambindami tel.: 8 612 91 400 ar pildydami užklausos formą ir gaukite nuo 50 litų / 14,48 eurų nuolaidą, taip pat jį pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje. (Įprasta pristatymo kaina nuo 20 Lt / 5,79 Eur). Akcijos laikas ribotas.

Jei abejojate
Atvykite pas mus į biurą, išbandykite – „ištirpusių medžiagų matuoklį“ – nemokamai.
Mūsų patirtis +10 metų Lietuvoje, daugybę įmonių ir privačių asmenų naudojasi mūsų paslaugomis.

Pildykite šią užklausos formą arba skambinkite tel.: +370 612 91 400

Pildyti formą