info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Gyvo vandens sistema: ROS-SPURE 600

ROS SPURE 600 – vandens sistemos mėgavimasis.
Dabar ir Jūs galite mėgautis mineralizuotu ir tyru, kalnų skonio vandeniu savo namuose! Vandens valymo sistema ROS SPURE 600 išgrynintas vanduo yra: lengvas (jame netrūksta deguonies, jis geriau įsisavinamas), gyvas(jo pH yra aukštesnis nei septyni, jis nėra užsistovėjęs), jonizuotas (turi savyje neigiamo krūvio energijos, artimas kalnų vandeniui). Vieni iš akivaizdžiausių pokyčių, kuriuos pastebėsite, kai imsite gerti labiausiai Jums tinkantį vandenį, yra:

 • Pagerėjusi medžiagų apykaitą organizme – lieknumas ;
 • Padidintas darbingumas – energija ;
 • Pakili nuotaika ir sumažintas nervingumas.

Ar Jums taip pat dažnai tenka susidurti su: nugaros skausmais, kojų šalimu ar tinimu, padidėjusiu rūgštingumu, spaudimo sumažėjimu – padidėjimu, sunkumais tuštinantis? Pagrindinė šių sutrikimų ir 80 % visų likusių ligų (Pasaulinė Sveikatos Organizacija) priežastis – prastos kokybės vanduo. Jei kenčiate nuo šių negalavimų arba norite jų išvengti ateityje, patariame įsirengti vandens valymo sistemą.

Sistema, skirta valyti vandeniui, yra investicija į Jūsų sveikatą. Ji yra nemokama ir netgi pelninga, atsižvelgiant į pinigų sumas, kurias Jūs sutaupysite, nebepirkdami vandens parduotuvėje, gerdami daug mažiau vaistinių preparatų ir būdami produktyvesniais savo kasdienėje veikloje.

Sertifikuota vandens valymo įranga praturtins Jūsų vandenį reikiamais mineraliniais elementais: kalciu, magniu, natriu ir kitais junginiais.

Juntami skirtumai įsirengus vandens valymo sistemą
Pirmiausia pastebėsite, kad norisi gerti daugiau vandens. Taip nutinka todėl, kad pradėjus gerti švarų vandenį organizmas greit pripažįsta jo kokybę. Patenkinę anksčiau nuslopintą troškulio jausmą imsite jaustis energingesni ir sveikesni.

Ar žinojote, jog 50% žmonių neišgeria reikiamo kiekio vandens. To priežastis – atpratimas. Pateikiame Jums receptą, kaip išgerti 2 litrus vandens.

Vandens valymo sistema pašalina šias kenksmingas medžiagas:

 • žmogaus širdžiai bei kitiems organams kenkiančias druskas;
 • virusus ir bakterijas;
 • sunkiuosius metalus (švino, arseno, stroncio ir kitus junginius);
 • nitratus ir nitritus;
 • toksines medžiagas;
 • radioaktyvius elementus;
 • kitus, neigiamai žmogų veikiančius vandens priedus.

Investicija į Ros Spure 600 vandens valymo sistemą
Geriamo vandens sistemos Jums atsieis tik 4 litus per 1 dieną. Už šią sumą parduotuvėje įsigytumėte tik labai nedidelį kiekį geriamojo vandens plastikiniame butelyje. Kuris: daugiau…

Perkant vandenį parduotuvėje per 5 metus išleistumėte 7200 Lt / 2085,26 Eur, mokant po 4 Lt / 1,16 Eur per dieną.
Valant vandenį su Brita filtrais, juos reiktų keisti kas savaitę o per 5 metus išleistumėte 4300 Lt / 1245,37 Eur, mokant po 18 Lt / 5,21 Eur už kasetę.

Vandens sistemos kaina – nedidelė suma, yra galimybė sumažinti kainą radus alternetyvą, per 30 dienų nuo įsigijimo datos, arba įsigijimo metu lyginant alternatyvas.

Kodėl verta rinktis mus?
Gamintojas, kurį mes atstovaujame, vienas pirmųjų pradėjo kurti vandens valymo sistemas namų reikmėms. Aqua filter iškėlė vandens valymo sistemų kokybės kartelę į lygį kurio esamu metu dar nėra pasiekęs joks kitas gamintojas.

Aptarkime pagrindinius kriterijus, kuriais vadovaujantis galite vertinti ar vandens valymo sistema yra kokybiška. Nežinodami šių parametrų Jūs galite išsirinkti neveiksmingą vandens valymo sistemą ir net pakenkti savo sveikatai.

 • Sistema nerūkština vandens – kokoso drožlių anglių technologija. Dauguma kitų valymo sistemų rugština vandenį. Rūgštinis vanduo neskirtas gėrimui. Nuo tokio vandens galime susirgti skrandžio opa ir kitomis sunkiomis ligomis.
 • Valo nitratus bei nitritus – patentuota membranos technologija. Vanduo, neišvalytas nuo nitratų ir nitritų, gali įtakoti rimtas ligas ir net mirtį. Nitratais užterštą vandenį verdant dar labiau bloginame.
 • Vandenyje lieka mineralų – patentuotas mineralizavimo elementas iš Andų kalnų. Kitos sistemos gamina beveik distiliuotą vandenį. Geriant tik valytą vandenį organizmui ima trūkti mineralinių medžiagų. Mineralų neturintis vanduo plauna organizmą, silpnina mūsų kaulus ir dantis.
 • Nekaupia savyje bakterijų – speciali vandens valymo sistemos priežiūra, gamintojo patentuota technologija. Kitų gamintojų vandens valymo sistemos lengvai užsiteršia bakterijomis. Taip nutinka dėl prasto filtrų keitimo modelio, atsainaus filtrus aptarnaujančiųjų darbo, dezinfekcijos nebūvimo.
 • Šarmina vandenį – patentuotas mineralizavimo elementas iš Andų kalnų. Kitos Aqua filter sistemų alternatyvos gali pateikti tik mažai rūgštintą arba neutralų vandenį.
 • Jonizuoja vandenį – patentuota neigiamų jonų kasetė. Joks kitas gamintojas neturi vandenį jonizuojančių elementų. Vandens jonizavimo kasetės yra Aqua Filtro patentuotos inovacijos.
 • Nekokybiški filtrai.

Naudojimasis
Kalnų grynumo vanduo be rezervuaro – tiesioginis vandens srautas 2,6 litro per 1 minutę.

Patogus vandens maišytuvas leis Jums pasirinkti gėlą ir mineralizuotą vandenį norite naudoti. Atskirtus vandens teršalus vandens sistema automatiškai pašalina į kanalizaciją – nekaupia savyje.

Garantijos
10 metų oficiali gamintojo garantija. Mes užtikriname visam 10-ies metų laikotarpiui švarų vandenį, vandens sistemos atnaujinimą, sugedusių dalių nemokamą keitimą. Visą laikotarpį kokybiško vandens tiekimą, galimybę vandens sistemą grąžinti per 7 dienas nuo įsigijimo datos.

Priežiūra

 • Sistemos valymo kasetės keičiamos tik kas 6 mėnesius arba kas 12 mėnesių, keitimus atlieka kvalifikuoti specialistai. Keičiami 4 valymo elementai. Susisiekiame su Jumis bei primename apie periodinį vandens filtrų keitimą.
 • Sistemos šiuolaikinė atbulinio osmoso membrana ilgaamžė ir atlieka savo funkciją iki 10 naudojimo metų.

Ekologija

 • Visos sistemos dalys yra maistinės švarumo klasės – tai įrodo Higieninės (visuomenės sveikatos saugos) ekspertizės pažymėjimas, Aquafilter apdovanojimai, ISO standartas.
 • Atskirtus teršalus sistema automatiškai pašalina į kanalizaciją – nekaupia savyje.

Naudojimasis buityje

 • Tinka akvariumams, lygintuvams pildyti;
 • Kambarinėms gėlėms laistyti;
 • Konservavimui, marinavimui;
 • Automobilinio langų skysčio skiedimui.

Įrengimas
Vandens valymo sistemą įrengiame sutartą dieną. Įrengimo trukmė 1 valanda. Sumontuosime vandens valymo sistemą po virtuvine kriaukle arba šalia;

Garantuojame darbų kokybę. Kvalifikuotas specialistas apmokys, kaip naudotis vandens valymo sistema, įteiksime sertifikatus, instrukcijas, garantijos knygelę, patikrinsime vandens sistemos veikimą.

 • Dėžutė su vandens filtrais lengvai pastatoma po kriaukle arba šalia.
 • Montuojamas 2 padėčių vandens maišytuvas, kuris leis Jums atskirti gėlą vandenį nuo mineralizuoto vandens.

Servisas
Vandens sistemoms reikalingas periodinis aptarnavimas ir priežiūra, vandens tikrinimas, rezervuaro dezinfekcija. Vadovaujantis gamintojo nurodymais, vandens valymos sistemos filtrai privalo būti keičiami periodiškai kas 6 mėnesius, nes nuolat vandenyje esantys filtrai pradeda irti, pūti ir rūgti. Juose kaupiasi rūdys, smėlis, akmenys, žvyras, molis, naftos produktai, chloroformas ir kalkės. Nepakeitus laiku filtrų įranga užsiteršia ir neefektyviai valo vandenį. Periodinės priežiūros metu filtrus nemokamai pakeičia mūsų meistras (mokama tik už keičiamus vandens valymos sistemos filtrus). Tai įeina į garantinį aptarnavimą. Filtrai keičiami originaliais, rekomenduojamais gamintojo. Jei sistemos naudotojas nusprendžia keistis filtrus pats – netenka neriboto laiko priežiūros garantijos. Tuomet meistro atvykimas ir darbas prižiūrint sistemą kainuoja. Žmonės, keisdami filtrus į neoriginalius, kurie neaiškiu būdu pateko į Lietuvos rinką, užteršia geriamo vandens sistemą. Dėl to gaunamas vanduo būna su nesubalansuotu pH – taip padidėja tikimybę susirgti skrandžio opa, silpnėja organizmas, vystosi įvairios ligos. Mes, vykdydami savo veiklą, įsipareigojame:

 • Suteikti gamyklinę garantiją.
 • Atlikti kasmetinę sistemų priežiūrą.
 • Nemokamai teikti vandens valymo sistemos patikrą, priežiūrą bei konsultavimo paslaugas.
 • Nustatytais terminais šalinti vandens valymo sistemos gedimus.
 • Reaguoti į įvairius kliento pageidavimus, pastabas.

Techniniai privalumai:

 • Moderni uždarų filtrų technologija – užkerta galimybę užteršti filtrus mikrobiologiškai;
 • Patentuoti vidiniai elementai, itin mažos vandens sąnaudos, jonizuoto gyvo vandens savybės;
 • Vandens valyme nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, valymas – spaudimo pagalba;
 • Išsiplėtimo bakelis nerasoja;
 • Sistema gamina vandenį, kurio pH yra tinkamas gerti. Kitos valymo sistemos rūgština vandenį;
 • Visišką vandens išgryninimą užtikrina 7 skirtingi valymo etapai vidiniu filtrų detalūs aprašymai.

Pirminį valymą sudaro trys etapai. Visi jie veikia vandeniui filtruojantis pro kokybiškus mechaninius filtrus bei kokoso drožlių anglies filtrą 20 mikronų, 10 mikronų ir 1 mikrono (žmogaus plauko storis – 40 mikronų). Tik šios sistemos originalūs filtrai sumažina sunkiųjų metalų kiekį. Valymo rezultatas: pašalinti arseno, kadmio, švino ir gyvsidabrio elementai, vanduo tampa minkštesnis, pašalinamos kalkes, geležies junginiai, smėlis, rūdys, sąnašos, dumblas, aktyvus chloras, pesticidai, organiniai junginiai, naftos produktai, kancerogeniniai chlororganiniai junginiai, kurie susidaro nuo chloro junginių, juos naudoja vandens tiekėjai. Šie filtrai tarnauja 6 mėnesius.

Ketvirtame etape speciali membrana pašalina iš vandens kenksmingus teršalus, atskirdama vandenį į švarų ir užterštą. Nešvarus vanduo keliauja tiesiai į kanalizaciją. Švarus į rezervuarą. Mūsų atbulinio osmoso membranos poros diametras – 0,0001 mikrono (pats mažiausias virusas – 0,02 mikrono, pati mažiausia bakterija – 0,2 mikrono pločio). Membrana tarnauja iki 10 metų.

Penktame etape kokoso riešuto drožlių anglis suteikia vandeniui kalnų ar švaraus šaltinio skonį.

Šeštame etape neigiami JONAI vandenį veikia (šiluminiais) spinduliais, vanduo tampa GYVAS. Po šio etapo vanduo tampa geriau įsisavinamas žmogaus organizmo.

Septintame etape vanduo prisotinamas žmogaus organizmui būtinų ir naudingų natūralių mineralinių kalnų druskų. Į kapsulę sudėta natūralios kalnų druskos. Mineralų kiekis vandenyje, pratekėjusiame per mineralizavimo kasetę: Kalcis (Ca – 34 mg/l), Magnis (Mg – 12 mg/l), Natris (Na – 22 mg/l), Kalis (K – 8,5 mg/l), Fluoras (F – 0,06 mg/l) Chloridas (Cl – 0,8 mg/l).

Nuolaidos! Užsisakykite dabar
Pildykite šią užklausos formą, skambinkite tel.: 8612 91 400. Būtent jums pasiūlysime šią įrangą už specialią kainą.

Užsisakykite dabar ir mes įrengsime bei pristatysime vandens valymo sistemą nemokamai visoje Lietuvoje.

Jei abejojate
Atvykite pas mus į biurą, pavaišinsime jus tyru vandeniu bei ekologiška ŠIAURĖS KRAŠTO arbata. Arba užsisakykite pas mus gyvo vandens. Jį visiškai nemokamai pristatysime jums per vieną darbo dieną. Taip pat gausite malonią staigmeną.

Mūsų patirtis +15 metų Lietuvoje, turime daugybę klientų kiekviename mieste, net miestelyje, ir beveik kiekvienoje gatvėje, net gal jūsų kaimynai naudojasi mūsų paslaugomis. Daugybė žmonių atsiliepimų čia.

Rekomendacijos
Žinodami kad vanduo nuolat keičiasi: atliksime visapusišką vandens tyrimą, šios paslaugos mokęstis nuo 200Lt / 57,92 Eur, šiuo metu ši paslauga nemokama visoje LIETUVOJE. Taip pat parinksime tinkamiausią vandens filtrą būtent jums, bei pristatysime vandens klubo teikiamas privilegijas.

Pildykite šią užklausos formą arba skambinkite tel.: +370 612 91 400

Pildyti formą