info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

5 valymo etapai – osmoso sistema: RX5

RX5 prie šios atbulinio osmoso vandens valymo sistemos montuojamas mineralizatorius bei neigiami jonai.

Priežastys bei kylančios plagijuojamų sistemų (be sertifikatų) problemos:

 • Vienas iš keičiamųjų vandens filtrų aktyvuota anglis – rūgština vandenį – rekomendjuojama kokoso riešutų drožlių anglis, ji aukštesnės kokybės skirta maistiniam vandeniui, ne pramoniniam;
 • Vykdant netinkamą priežiūrą, nevalant talpyklos ir neišplaunant kasečių korpusų užteršiama sistemą mikrobiologiškai;
 • Atgyvenusi atvirų filtrų technologija – jokio ekologiškumo!;
 • Plagijatai dažniausiai net netinkami perdirbimui.

Šiandien Lietuvoje daugelis šeimų naudoja sistemą RX5 plagijatus.
Šios itin populiarios, mūsų šalyje vandens valymo sistemos, kurios mūsų veiklos pradžioje pradėtos plagijuoti užtvinė rinkas. Plagijuojama vandens valymo sistemą dažnai siūlo kinų, korėjiečių ar taivaniečių gamintojus atstovaučios įmonės, dažniausiai ant jų klijuodamos amerikos vėliavos kiti ženklai, kartais parduodami šie filtrai be jokių gamintojų ženklų (klijuojamos etiketės neesamų gamintojų, arba gamintojų kurie gamina nesaugią produkciją). RX5 ir plagijuotų modelių išorė yra panaši, tačiau valyto vandens kokybę nesulyginama. RX5 kokybė aukšta nesiskiria nuo kitų ORGINALIŲ AQUA FILTER modelių.

Vandens išgryninimą turėtų užtikrinti keli skirtingi valymo etapai bei plagijatų problemos:

 • Pirminis mechaninis filtras nuo 20 mikronų iki 1 mikrono. Keičiant į netinkamos kokybės filtrus pvz. VEILOKINIUS – siūlynius, kurie turėtų būti keičiami itin dažnai, juose pradeda kauptis bakterijos, šie filtrai pradeda greitai irti taip užterždami vandens valymo sistemą.
 • Antrasiis anglinis filtras. Keičiant į netinkamos kokybės filtrus pvz. tiesiog anglinius, jie agresyviai minkština vandenį, rūkštiną vandenį, padaro vandens PH netinkamą gėrimui. Nors ir šis filtras pašalina kalkes, chlorą, ir kitus junginius, jo nerekomenduojame naudoti.
 • Trečias mechaninis filtras nuo 20 mikronų iki 1 mikrono. Keičiant į netinkamos kokybės filtrus pvz. VEILOKINIUS – siūlynius, kurie turėtų būti keičiami itin dažnai, juose pradeda kauptis bakterijos, šie filtrai pradeda greitai irti taip užterždami vandens valymo sistemą.
 • Ketvirtame etape speciali membrana pašalina 80 – 98% visų vandens teršalų, (atbulinio osmoso mebrana – 0,0001 ar – 0,0005 mikrono.) Naudojant netinkamo gamintojo membranas nepašalinami iš vandens jokie nitratai, sunkieji metalai bei kitos kenksmingiausios medžiagos esačios vandenyje.
 • Penktame etape anglinis filtras. Keičiant į netinkamos kokybės filtrus pvz. anglinius, jie agresyviai minkština vandenį, rūkštiną vandenį, padarydamas vandens PH netinkamą gėrimui. Nors ir šis filtras pašalina kalkes, chlorą, ir kitus junginius, jo nerekomenduojame naudoti.Rekomenduojamas uždaros technologijos kokoso drožlių anglies filtras.
 • Kitų etapų dažniausiai nebūna, jeigu yra: šeštąjame etape vanduo prisotinamas žmogaus organizmui būtinų ir naudingų natūralių mineralinių medžiagų. Į kapsulę sudedama dažniausiai akmenys, kurie iš esnės vandens savybių nekeičia, ir tai ne natūralios kalnų uolienų druskos. Po tokio mineralizavimo mineralų kiekis vandenyje nepasikeičia. Esame Lietuvoje jau 10 metų, nepastebėjome, kad kokia nors įranga išskyrus AQUAFILTER patentuotas mineralizavimo elementas, vandenį praturtintų reikalingomis natūraliomis mineralinėmis medžiagomis. Septintąjame etape dažniausiai siūloma vandenį paveikti ultravioletine lempa, po šios lempos vanduo tampa visiškai negyvas. Lempa naudoti būtina nepatikimose sistemose, kur yra galimai vanduo užterštas mikrobiologiškai. Manoma, kad ultravioletiniai spinduliai gydo SKYDLIAUKĖS ligas. UV Lempa taip pat naudoti būtina, jeigu vandenį naudojate užteštą, tai yra neaiškaus šaltinio ar šulinio. Mes šią UV lempą galime pasiūlyti bei įdiegti į Jūsų jau turimą sistemą arba į kitą.

RX5 osmoso tipo – geriamojo vandens sistema
Dabar ir Jūs galite mėgautis mineralizuotu ir tyru, kalnų skonio vandeniu savo namuose! Vandens valymo sistema AQ 3 išgrynintas vanduo yra: lengvas(jame netrūksta deguonies, jis geriau įsisavinamas), gyvas (jo pH yra aukštesnis nei septyni, jis nėra užsistovėjęs), jonizuotas (turi savyje neigiamo krūvio energijos, artimas kalnų vandeniui). Vieni iš akivaizdžiausių pokyčių, kuriuos pastebėsite, kai imsite gerti labiausiai Jums tinkantį vandenį, yra:

 • Pagerėjusi medžiagų apykaitą organizme – lieknumas ;
 • Padidintas darbingumas – energija ;
 • Pakili nuotaika ir sumažintas nervingumas.

Ar Jums taip pat dažnai tenka susidurti su: nugaros skausmais, kojų šalimu ar tinimu, padidėjusiu rūgštingumu, spaudimo sumažėjimu – padidėjimu, sunkumais tuštinantis? Pagrindinė šių sutrikimų ir 80 % visų likusių ligų (Pasaulinė Sveikatos Organizacija) priežastis – prastos kokybės vanduo. Jei kenčiate nuo šių negalavimų arba norite jų išvengti ateityje, patariame įsirengti vandens valymo sistemą.

Sistema, skirta valyti vandeniui, yra investicija į Jūsų sveikatą. Ji yra nemokama ir netgi pelninga, atsižvelgiant į pinigų sumas, kurias Jūs sutaupysite, nebepirkdami vandens parduotuvėje, gerdami daug mažiau vaistinių preparatų ir būdami produktyvesniais savo kasdienėje veikloje.

Sertifikuota vandens valymo įranga praturtins Jūsų vandenį reikiamais mineraliniais elementais: kalciu, magniu, natriu ir kitais junginiais.

Juntami skirtumai įsirengus vandens valymo sistemą
Pirmiausia pastebėsite, kad norisi gerti daugiau vandens. Taip nutinka todėl, kad pradėjus gerti švarų vandenį organizmas greit pripažįsta jo kokybę. Patenkinę anksčiau nuslopintą troškulio jausmą imsite jaustis energingesni ir sveikesni.

Ar žinojote, jog 50% žmonių neišgeria reikiamo kiekio vandens. To priežastis – atpratimas. Pateikiame Jums receptą, kaip išgerti 2 litrus vandens.

Vandens valymo sistema pašalina šias kenksmingas medžiagas:

 • žmogaus širdžiai bei kitiems organams kenkiančias druskas;
 • virusus ir bakterijas;
 • sunkiuosius metalus (švino, arseno, stroncio ir kitus junginius);
 • nitratus ir nitritus;
 • toksines medžiagas;
 • radioaktyvius elementus;
 • kitus, neigiamai žmogų veikiančius vandens priedus.

Investicija į RX5 vandens valymo sistemą
Geriamo vandens sistema Jums atsieis tik 1 litą per 1 dieną. Už šią sumą parduotuvėje net neįsigytumėte geriamojo vandens plastikiniame butelyje. Apie plastikiniuose buteliuose pardavinėjamą negyvą vandenį (skaitykite čia). Negana to, Jūs dažnaiusiai neperkate vandens maistui gaminti.

Perkant vandenį parduotuvėje per 5 metus išleistumėte žymiai didesnę sumą.

Siūlome Jums išskirtines sąlygas šiandieną įsirengti vandens valymo sistemą mokant 0 Lt už įrangą. O pasinaudojus 30 dienų pradėsite mokėti tik po 42 Lt per mėnesį. Po 36 mėnesių įranga liks Jums, mokėti daugiau nereikės. Taip pat yra galimybė atsiskaityti greičiau bei galimi kiti atsiskaitymo terminai. Norime pabrėžti, kad vandens valymo sistema patikima, kad už ją galite atsiskaityti net per 5-erius metus, o šia įranga naudotis mažiausiai 5 metus.

RX5 tipo osmoso sistemų kainos aqua LT aqua RO6 kaina vandens sistema, fro5ma fro5 kaina vandens osmosas kainos

Modelis Max. našumas per 1 h Plotis: (cm) Aukštis: (cm) Gylis: (cm) Keičiami elementai Mineralizatorius Neigiami jonai Išsiplėtimo indas iki 10 litrų Kranelis Nauja Kaina EUR
RX5 A 12 litrų 15 44 35 4 Yra Yra Yra Dvigubas 460
RX5 12 litrų 15 44 35 4 Yra Nėra Yra Dvigubas 360
RX5 B 12 litrų 15 44 35 4 Yra Nėra Nėra Viengubas 260

Išsinuomok, su 100% aptarnavimu tik už 40Lt / 12 Eur su PVM (įmoka per mėnesį).
Akcija be jokių palūkanų, kai sutartis sudaroma iki 36 mėnesių. AKCIJOS LAIKAS RIBOTAS.

Manote, kad rasite pigiau?
Mūsų požiūris į kainą – tai lanksti suma, kurią yra galimybė sumažinti radus alternetyvą, per 30 dienų nuo įsigijimo datos, arba įsigijimo metu lyginant alternatyvas.
Taisyklingos kainos GARANTIJA.

Kodėl verta rinktis mus?
Gamintojas, kurį mes atstovaujame, vienas pirmųjų pradėjo kurti vandens valymo sistemas namų reikmėms. Aqua filter iškėlė vandens valymo sistemų kokybės kartelę į lygį kurio esamu metu dar nėra pasiekęs joks kitas gamintojas.

Aptarkime pagrindinius kriterijus, kuriais vadovaujantis galite vertinti ar vandens valymo sistema yra kokybiška. Nežinodami šių parametrų Jūs galite išsirinkti neveiksmingą vandens valymo sistemą ir net pakenkti savo sveikatai.

 • Sistema nerūkština vandens – kokoso drožlių anglių technologija. Dauguma kitų valymo sistemų rugština vandenį. Rūgštinis vanduo neskirtas gėrimui. Nuo tokio vandens galime susirgti skrandžio opa ir kitomis sunkiomis ligomis.
 • Valo nitratus bei nitritus – patentuota membranos technologija. Vanduo, neišvalytas nuo nitratų ir nitritų, gali lemti rimtas ligas ar net mirtį. Nitratais užterštą vandenį verdant dar labiau bloginame.
 • Vandenyje lieka mineralų – patentuotas mineralizavimo elementas iš Andų kalnų. Kitos sistemos gamina beveik distiliuotą vandenį. Geriant tik valytą vandenį organizmui ima trūkti mineralinių medžiagų. Mineralų neturintis vanduo plauna organizmą, silpnina mūsų kaulus ir dantis.
 • Šarmina vandenį – patentuotas mineralizavimo elementas iš Andų kalnų. Kitos Aqua filter sistemų alternatyvos gali pateikti tik mažai rūgštintą arba neutralų vandenį.
 • Jonizuoja vandenį – patentuota neigiamų jonų kasetė. Joks kitas gamintojas neturi vandenį jonizuojančių elementų. Vandens jonizavimo kasetės yra Aqua Filtro patentuotos inovacijos.

Naudojimasis
Kalnų grynumo vanduo Jūsų lauks 8 litrų talpykloje, todėl Jums neteks laukti, kol vandens valymo sistema paruoš reikiamą vandens kiekį. RX5 ims pildyti talpyklą vos užfiksavus vandens lygio sumažėjimą. Pilnai pripildyti talpyklą užtruks 60min, o pirmas litras bus paruoštas jau po 8 min.

Patogus vandens maišytuvas leis Jums pasirinkti gėlą ir mineralizuotą vandenį norite naudoti. Atskirtus vandens teršalus vandens sistema automatiškai pašalina į kanalizaciją – nekaupia savyje.

Garantijos
10 metų oficiali gamintojo garantija. Mes užtikriname visam 10-ies metų laikotarpiui švarų vandenį, vandens sistemos atnaujinimą, sugedusių dalių nemokamą keitimą. Visą laikotarpį kokybiško vandens tiekimą, galimybę vandens sistemą grąžinti per 7 dienas nuo įsigijimo datos.

Priežiūra

 • Sistemos valymo kasetės keičiamos tik kas 6 mėnesius arba kas 12 mėnesių, keitimus atlieka kvalifikuoti specialistai. Keičiami 4 valymo elementai. Susisiekiame su Jumis bei primename apie periodinį vandens filtrų keitimą.
 • Sistemos šiuolaikinė atbulinio osmoso membrana ilgaamžė ir atlieka savo funkciją iki 10 naudojimo metų.

Ekologija

 • Visos sistemos dalys yra maistinės švarumo klasės – tai įrodo Higieninės (visuomenės sveikatos saugos) ekspertizės pažymėjimas, Aquafilter apdovanojimai, ISO standartas.
 • Atskirtus teršalus sistema automatiškai pašalina į kanalizaciją – nekaupia savyje.

Naudojimasis buityje

 • Tinka akvariumams, lygintuvams pildyti;
 • Kambarinėms gėlėms laistyti;
 • Konservavimui, marinavimui;
 • Automobilinio langų skysčio skiedimui.

Įrengimas
Vandens valymo sistemą įrengiame sutartą dieną. Įrengimo trukmė 1 valanda. Sumontuosime vandens valymo sistemą po virtuvine kriaukle arba šalia;
Garantuojame darbų kokybę. Kvalifikuotas specialistas apmokys, kaip naudotis vandens valymo sistema, įteiksime sertifikatus, instrukcijas, garantijos knygelę, patikrinsime vandens sistemos veikimą.

 • Išvalytas vanduo kaupiamas 8 litrų talpykloje, todėl Jums neteks laukti, kol bus paruoštas Jums reikalingas vandens kiekis. (Sunaudojus 8 litrus nauji 8 litrai bus paruošti per 40min.)
 • Montuojamas 2 padėčių vandens maišytuvas, kuris leis Jums atskirti gėlą vandenį nuo mineralizuoto vandens.

Servisas
Vandens sistemoms reikalingas periodinis aptarnavimas ir priežiūra, vandens tikrinimas, talpyklos dezinfekcija. Vadovaujantis gamintojo nurodymais, vandens valymo sistemos filtrai privalo būti keičiami periodiškai kas 6 mėnesius, nes nuolat vandenyje esantys filtrai pradeda irti, pūti ir rūgti. Juose kaupiasi rūdys, smėlis, akmenys, žvyras, molis, naftos produktai, chloroformas ir kalkės. Nepakeitus laiku filtrų įranga užsiteršia ir neefektyviai valo vandenį. Periodinės priežiūros metu filtrus nemokamai pakeičia mūsų meistras (mokama tik už keičiamus vandens valymos sistemos filtrus). Tai įeina į garantinį aptarnavimą. Filtrai keičiami originaliais, rekomenduojamais gamintojo. Jei sistemos naudotojas nusprendžia keistis filtrus pats – netenka neriboto laiko garantijos. Tuomet meistro atvykimas ir darbas prižiūrint sistemą kainuoja. Žmonės, keisdami filtrus į neoriginalius, kurie neaiškiu būdu pateko į Lietuvos rinką, užteršia geriamo vandens sistemą. Dėl to gaunamas vanduo būna su nesubalansuotu pH – taip padidėja tikimybę susirgti skrandžio opa, silpnėja organizmas, vystosi įvairios ligos. Mes, vykdydami savo veiklą, įsipareigojame:

 • Suteikti gamyklinę garantiją.
 • Atlikti kasmetinę sistemų priežiūrą.
 • Nemokamai teikti vandens valymo sistemos patikrą, priežiūrą bei konsultavimo paslaugas.
 • Nustatytais terminais šalinti vandens valymo sistemos gedimus.
 • Reaguoti į įvairius kliento pageidavimus, pastabas.

Techniniai privalumai:

 • Patentuoti vidiniai elementai, itin mažos vandens sąnaudos, jonizuoto gyvo vandens savybės;
 • Vandens valyme nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, valymas – spaudimo pagalba;
 • Išsiplėtimo bakelis nerasoja;
 • Sistema gamina vandenį, kurio pH yra tinkamas gerti. Kitos valymo sistemos rūgština vandenį;
 • Visišką vandens išgryninimą užtikrina 7 skirtingi valymo etapai vidiniu filtrų detalūs aprašymai.

Pirminį valymą sudaro trys etapai. Visi jie veikia vandeniui filtruojantis pro mechaninius 20 mikronų, 10 mikronų anglinį ir 1 mikrono mechaninį filtrus (žmogaus plauko storis – 40 mikronų). Tik šios sistemos originalūs filtrai sumažina sunkiųjų metalų kiekį. Valymo rezultatas: pašalinti arseno, kadmio, švino ir gyvsidabrio elementai, vanduo tampa minkštesnis, pašalinamos kalkes, geležies junginiai, smėlis, rūdys, sąnašos, dumblas, aktyvus chloras, pesticidai, organiniai junginiai, naftos produktai, kancerogeniniai chlororganiniai junginiai, kurie susidaro nuo chloro junginių, juos naudoja vandens tiekėjai. Šie filtrai tarnauja 6 mėnesius.

Ketvirtame etape speciali membrana pašalina iš vandens kenksmingus teršalus, atskirdama vandenį į švarų ir užterštą. Nešvarus vanduo keliauja tiesiai į kanalizaciją. Švarus į rezervuarą. Mūsų atbulinio osmoso membranos poros diametras – 0,0001 mikrono (pats mažiausias virusas – 0,02 mikrono, pati mažiausia bakterija – 0,2 mikrono pločio). Membrana tarnauja iki 10 metų.

Penktame etape kokoso riešuto drožlių anglis suteikia vandeniui kalnų ar švaraus šaltinio skonį.

Šeštame etape neigiami JONAI vandenį veikia (šiluminiais) spinduliais, vanduo tampa GYVAS. Po šio etapo vanduo tampa geriau įsisavinamas žmogaus organizmo.

Septintame etape vanduo prisotinamas žmogaus organizmui būtinų ir naudingų natūralių mineralinių kalnų druskų. Į kapsulę sudėta natūralios kalnų druskos. Mineralų kiekis vandenyje, pratekėjusiame per mineralizavimo kasetę: Kalcis (Ca – 34 mg/l), Magnis (Mg – 12 mg/l), Natris (Na – 22 mg/l), Kalis (K – 8,5 mg/l), Fluoras (F – 0,06 mg/l) Chloridas (Cl – 0,8 mg/l).

Užsisakykite dabar
Pildykite šią užklausos formą, skambinkite tel.: 8612 91 400. Pageidaujantiems siunčiame komercinį pasiūlymą – valytis vandenį. Įrengiame per 1 valandą, kitą dieną, Jums patogiu metu.

Užsisakykite dabar ir mes įrengsime bei pristatysime vandens valymo sistemą nemokamai visoje Lietuvoje.

Rekomendacijos
Atvyksime pas jus, parinksime tinkamiausią vandens filtrą bei vietą jam. Žinodami kad vanduo nuolat keičiasi: atliksime visapusišką vandens tyrimą, šios paslaugos mokęstis nuo 200Lt / 58 Eur, šiuo metu ši paslauga nemokama visoje LIETUVOJE. Akcijos laikas ribotas.

Atsinaujinkite RX5 tipo sistemas:
Pildykite šią užklausos formą ar skambinkite tel 8 612 41900. Jums suteiksime visą reikiamą informaciją apie vandens valymo sistemų atnaujiimą bei kainas, pristatymo terminus, galėsime aptarti susitikimo laiką, atsiskaitymo būdus. Dirbame visoje Lietuvoje. Puikus sprendimas atsinaujinti turimą įrangą, pasikeičiant į uždaros techologijos sistemą ROS-SPURE tipo. Puikus sprendimas renovuoti šią įrangą pakeičiant visas vidines detales į orginalias AQUA FILTER.

Užsisakykite dabar ir atnaujinsime Jums vandens valymo sistemą už specialią kainą. Bei raštaiškai įsipareigosime ją prižiūrėti.

Pildykite šią užklausos formą arba skambinkite tel.: +370 612 91 400

Pildyti formą